KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9401341
nr 940 1341
Boris Zats
(f. 1968), Sverige
Akvarell, Boris Zats (f. 1968), Spårvagn, signerad Boris Zats, bladets mått: 55 x 76 cm
Boris Zats, estnisk-svensk målare född i Tallin 1968
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 9 februari 2015
kl 18:56:31
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.900 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr